BFC233956224
MFR.Part #
BFC233956224
JLCPCB Part #
C3295404
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS