BFC233927223
MFR.Part #
BFC233927223
JLCPCB Part #
C3300110
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 22nF 310V X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS