BFC233922104
MFR.Part #
BFC233922104
JLCPCB Part #
C3297962
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS