BFC233921104
MFR.Part #
BFC233921104
JLCPCB Part #
C3008822
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 310V CQC、UL、ENEC X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS