BFC233920683
MFR.Part #
BFC233920683
JLCPCB Part #
C3009341
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 68nF X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS