BFC233920222
MFR.Part #
BFC233920222
JLCPCB Part #
C3296723
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 2.2nF 310V X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS