BFC233915103
MFR.Part #
BFC233915103
JLCPCB Part #
C7220297
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS