BFC233914184
MFR.Part #
BFC233914184
JLCPCB Part #
C3299470
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 180nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS