BFC233913393
MFR.Part #
BFC233913393
JLCPCB Part #
C3298967
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 39nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS