BFC233912684
MFR.Part #
BFC233912684
JLCPCB Part #
C3298516
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 680nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS