BFC233911392
MFR.Part #
BFC233911392
JLCPCB Part #
C3297854
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 3.9nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS