BFC233910473
MFR.Part #
BFC233910473
JLCPCB Part #
C3298218
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 47nF X2、X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS