BFC233910182
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233910182
JLCPCB Part #
C3299969
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.8nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS