BFC233867103
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233867103
JLCPCB Part #
C7220282
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 300V Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS