BFC233864683
MFR.Part #
BFC233864683
JLCPCB Part #
C3299312
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 68nF Y2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS