BFC233863123
MFR.Part #
BFC233863123
JLCPCB Part #
C3296872
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 12nF 300V Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS