BFC233861683
MFR.Part #
BFC233861683
JLCPCB Part #
C3296327
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 68nF Y2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS