BFC233844683
MFR.Part #
BFC233844683
JLCPCB Part #
C5557988
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 68nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS