BFC233843684
MFR.Part #
BFC233843684
JLCPCB Part #
C3297223
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 680nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS