BFC233841335
MFR.Part #
BFC233841335
JLCPCB Part #
C6470984
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3uF 300V X2 ±20% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS