BFC233823472
MFR.Part #
BFC233823472
JLCPCB Part #
C3295655
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 4.7nF X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS