BFC233820682
MFR.Part #
BFC233820682
JLCPCB Part #
C3297079
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 6.8nF X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS