BFC233817333
MFR.Part #
BFC233817333
JLCPCB Part #
C3297067
Package
Plugin,P=15mm
Description
-50℃~+105℃ 33nF 440V X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS