BFC233810105
MFR.Part #
BFC233810105
JLCPCB Part #
C3000829
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1kV 1uF ±20% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS