BFC233667472
MFR.Part #
BFC233667472
JLCPCB Part #
C3298853
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 4.7nF Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS