BFC233666682
MFR.Part #
BFC233666682
JLCPCB Part #
C6514337
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 6.8nF Y2 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS