BFC233627154
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233627154
JLCPCB Part #
C5595898
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 150nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS