BFC233626103
MFR.Part #
BFC233626103
JLCPCB Part #
C3296246
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS