BFC233621223
MFR.Part #
BFC233621223
JLCPCB Part #
C3300010
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 22nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS