BFC233616104
MFR.Part #
BFC233616104
JLCPCB Part #
C3296623
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 275V X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS