BFC233613223
MFR.Part #
BFC233613223
JLCPCB Part #
C6130180
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 275V X1 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS