BFC233610683
MFR.Part #
BFC233610683
JLCPCB Part #
C3298744
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 275V 68nF X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS