BFC233610224
MFR.Part #
BFC233610224
JLCPCB Part #
C3295422
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 275V X1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS