BAV70-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BAV70-G3-18
JLCPCB Part #
C5557798
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 1.25V@150mA 2.5uA@70V 250mA 70V SOT-23-3 Switching Diodes ROHS