BAV100-GS08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BAV100-GS08
JLCPCB Part #
C3000818
Package
SOD-80
Description
100nA@50V 1V@100mA 50V 50ns SOD-80 Switching Diodes ROHS