BAS70-05-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BAS70-05-G3-08
JLCPCB Part #
C3759551
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@50V 1V@15mA 200mA 70V SOT-23-3 Schottky Diodes ROHS