BAS40-04-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BAS40-04-HE3-18
JLCPCB Part #
C6129448
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Series Connection 100nA@30V 1V@40mA 200mA 40V SOT-23-3 Schottky Diodes ROHS