BAS40-00-E3-18
MFR.Part #
BAS40-00-E3-18
JLCPCB Part #
C6513828
Package
SOT-23-3
Description
100nA@30V 1V@40mA 200mA 40V SOT-23-3 Schottky Diodes ROHS