AZ23C13-E3-08
MFR.Part #
AZ23C13-E3-08
JLCPCB Part #
C3733779
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@10V 110Ω 12.4V~13.65V 13V 25Ω 300mW ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS