AZ23C11-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C11-G3-08
JLCPCB Part #
C7079138
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@8.5V 11V 20Ω 300mW SOT-23-3 Zener Diodes ROHS