AZ23B27-E3-08
MFR.Part #
AZ23B27-E3-08
JLCPCB Part #
C7218095
Description
1 Pair Common Anode 100nA@20V 250Ω 26.46V~27.54V 27V 300mW 80Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS