AZ23B24-G3-18
MFR.Part #
AZ23B24-G3-18
JLCPCB Part #
C7218093
Description
1 Pair Common Anode 100nA@18V 220Ω 23.52V~24.48V 24V 300mW 80Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS