AORN2001AT5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AORN2001AT5
JLCPCB Part #
C1731649
Package
SOIC-8
Description
100mW 2kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS