AH15047R00JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AH15047R00JE66
JLCPCB Part #
C1569543
Package
Plugin
Description
150W 47Ω ±100ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS