AC07000008201JAC00
MFR.Part #
AC07000008201JAC00
JLCPCB Part #
C3535101
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ -40℃~+275℃ 7W 8.2kΩ Wirewound Resistor ±5% 插件,D7.5xL26mm Through Hole Resistors ROHS