AC07000006201JAC00
MFR.Part #
AC07000006201JAC00
JLCPCB Part #
C1368777
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ -40℃~+275℃ 6.2kΩ 7W Wirewound Resistor ±5% 插件,D7.5xL26mm Through Hole Resistors ROHS