AC05000003001JAC00
MFR.Part #
AC05000003001JAC00
JLCPCB Part #
C1235910
Package
Plugin,D7.5xL18mm
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ -40℃~+275℃ 3kΩ 5W Wirewound Resistor ±5% 插件,D7.5xL18mm Through Hole Resistors ROHS