AC01000002200JA100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AC01000002200JA100
JLCPCB Part #
C1366923
Package
Plugin,D4.3xL11mm
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ -40℃~+275℃ 1W 220Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D4.3xL11mm Through Hole Resistors ROHS