757D337M035CG3D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
757D337M035CG3D
JLCPCB Part #
C1603649
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ 5mm 65mΩ 850mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded