695D105X0050D2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
695D105X0050D2T
JLCPCB Part #
C1960891
Package
1810
Description
-55℃~+125℃ 1uF 50V 8Ω ±20% 1810 Tantalum Capacitors ROHS